عزم جدی وزارت فرهنگ برای حل مشکلات حوزه صنایع فرهنگی

در برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارتخانه، بخش های مختلف وزارتخانه اهتمام ویژه‌ای دارند تا حوزه صنایع فرهنگی در دولت سیزدهم و هشتمین دوره جشنواره ملی جایزه فیروزه در بحث های نظری، اجرایی و عملیاتی دچار تحولات مثبتی شود
عزم جدی وزارت فرهنگ برای حل مشکلات حوزه صنایع فرهنگی

به گزارش سراج24؛معاون فرهنگی وزیر ارشاد درآیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی جایزه فیروزه: عزم جدی در حل مشکلات موجود در حوزه صنایع فرهنگی داریم.

یاسر احمدوند با تاکید بر عزم جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حل مشکلات و معضلات فعالان صنایع فرهنگی، گفت: ارایه مجوز صنایع فرهنگی یکی از راه‌های بسیار موثر در حل مشکلات و مسائل موجود و مرتبط با فعالان صنایع فرهنگی است.

دیگران چه می خوانند:

احمدوند معاون فرهنگی وزیر فرهنگ ضمن حضور در  آیین اختتامیه هشتمین دوره جایزه فیروزه بر عزم جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حل مشکلات و معضلات فعالان صنایع فرهنگی تاکید کرد و گفت: مدیرکل مجامع تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارزیابی و رصد فعالان صنایع فرهنگی وظیفه خطیری همچون احصا گزارش و پیگیری برای رفع هر گونه مشکل و معضل مرتبط با موضوع صنایع فرهنگی دارد. همانطور که می‌دانید بحث صنایع فرهنگی موضوع مهمی است که دستگاه های مختلف در قبال آن مسئولیت دارند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز توجه ویژه ای به این موضوع دارد. 

وی افزود: در برنامه ریزی های صورت گرفته در وزارتخانه، بخش های مختلف  وزارتخانه اهتمام ویژه‌ای دارند تا حوزه صنایع فرهنگی در دولت سیزدهم و هشتمین دوره جشنواره ملی جایزه فیروزه در بحث های نظری، اجرایی و عملیاتی دچار تحولات مثبتی شود و  وظیفه ما اینست که ظرفیت های فعالان صنایع فرهنگی، تولید کنندگان، ایده پردازان در بخش خصوصی و مردمی از یک سو خوب شناخته شود و از سوی دیگر ظرفیت ها در مجموعه حاکمیت دولت و دستگاه های عمومی در حمایت و کمک به توسعه و رشد این ماموریت ها احصا شود.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد:  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درصدد است تا بتواند ظرفیت های موجود را به خوبی به هم متصل کند تا در نهایت بازار مناسبی از تولیدات خوب و با کیفیت در جامعه شکل بگیرد تا هم تولید کنندگان در آن محصولات با کیفیت خود را عرضه کنند و هم مردم از این کالاها و محصولات بهره‌مند شوند. 

آیین اختتامیه هشتمین دوره جایزه فیروزه با حضور یاسر‌احمد‌وند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اسماعیل جانعلی‌پور، مدیرکل دفتر مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

عزم جدی وزارت فرهنگ برای حل مشکلات حوزه صنایع فرهنگی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟