کد خبر : ١٢٥٤٣٦٥
اختصاصی شمانیوز؛
ایده جدید شیائومی برای تلفن هوشمندی با دو نمایشگر و یک لنز دوربین
بانک برتر: شرکت شیائومی اخیرا پتنت جدیدی را به ثبت رساند که خبر از گوشی هوشمند متحول شده ای می دهد.
به گزارش پایگاه خبری و تخصصی بانک برتر:

به گزارش شمانیوز به نقل از جی اس ام آرنا، شرکت شیائومی اخیرا پتنت جدیدی را به ثبت رساند که خبر از گوشی هوشمند متحول شده ای می دهد.شیائومی یک پتنت جدید را به ثبت رسانده است که از یک گوشی هوشمند با یک سنسور دوربین بسیار بزرگ با وضوح 108 مگاپیکسل  و هم‌چنین دو نمایشگر و یا در واقع یک گوشی هوشمند که تقریبا در تمام قسمت‌های آن صفحه نمایش قابل مشاهده است، خبر دارد.

این پتنت شیائومی در واقع یک گوشی هوشمند با دو نمایشگر و دوربین 108 مگاپیکسلی بزرگ است که در ابتدا توسط TechiesBlog کشف شد و یک گوشی هوشمند بسیار جالب به نظر می‌رسد.

صفحه نمایش این گوشی را می‌توان متمایزترین بخش آن دانست. این نمایشگر از بخش جلویی گوشی شروع شده و تا کیس پشتی ادامه پیدا می‌کند. صفحه نمایش دوم می‌تواند برای ثبت تصاویر سلفی به وسیله دوربین اصلی استفاده شود. همین موضوع موجب می‌شود که دوربین جلویی دستگاه حذف شود و صفحه نمایش کاملا بخش جلویی را بپوشاند.

 

این نخستین بار نیست که شیائومی ایده یک گوشی با دو نمایشگر یا بهتر بگوییم با نمایشگر دو وجهی را در سر دارد، پیش از این نیز شیائومی می میکس آلفا با استفاده از طراحی مشابه معرفی شده است.

دیگر بخش مهم گوشی آینده شیائومی دوربین اصلی آن است. در این پتنت شیائومی سعی کرده است به جای استفاده از چندین دوربین، از یک لنز بسیار بزرگ استفاده کند. این لنز 108 مگاپیکسل وضوح دارد و احتمالا قابلیت زوم فوق‌العاده‌ای دارد.

البته استفاده از لنز متحرک می‌تواند موجب شود مقاومت دوربین در برابر آسیب‌های فیزیکی به شدت کاهش پیدا کند. باید منتظر ماند تا ببینیم شیائومی برای رفع این مشکل چه ایده‌ای دارد.

 

منبع:شمانیوز 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :
آخرین اخبار